Zdraví ze zelené lékárny

ANTI-STRESS

Charakteristika:
Obsahuje přírodní směs sušených bylin, které se již několik staletí používají k uklidnění organizmu a k nastolení psychické rovnováhy člověka. Působí na vegetativní nervový systém a zejména na jeho stabilizaci. ANTI-STRESS doporučujeme především osobám, které se denně dostávají do různých stresových situací, napětí nebo nadměrné psychické zátěže, a často trpí stresy a poruchami spánku, jež způsobuje nahromaděné nervové vypětí během dne.

Složení:
Kozlík lékařský, Meduňka lékařská, Srdečník obecný, Chmel obecný

ANTI-DEPRES

Charakteristika:
Tento bylinný přípravek se používá při lehčích a středních depresivních stavech a také při nepříjemných pocitech v období klimakteria (menopauzy). Že třezalka dokáže divy, je známo již dlouhou dobu v lidovém léčitelství. Velmi blahodárně totiž působí při nespavosti, hlavně způsobené depresivními stavy.

Složení:
Třezalka

ANTI-PROSTAT

Charakteristika:
Přípravek z kořene kopřivy je tradičně používán při potížích v oblasti močových cest, způsobených začínajícími problémy spojenými s prostatou. Tyto problémy se projevují častým močením, které často provází i bolest. Lidové léčitelství už stovky let při prostatických potížích spoléhá právě na kopřivu.

Složení:
Kořen kopřivy

Zaujala vás naše nabídka?

V tom případě se obraťte na vašeho oblíbeného lékárníka ve vašem bydlišti a žádejte tablety Anti-stress, Anti-depres nebo Anti-prostat od společnosti Wacho Český Těšín. Do většiny českých a moravských lékáren tyto tablety za velmi přijatelnou cenu už léta úspěšně distribuujeme.

Nákup v kamenném obchodě je pro vás výhodnější než platit poštovné a balné za dobírku. Proto také tento způsob prodeje preferujeme.

Vaše Wacho

wacho@volny.cz